pere

Про нас

Подорожуйте казкою під назвою «Україна» разом з нами!
logo Вітаємо Вас, дорогі друзі,
на нашому сайті!
Наше кредо – працювати потрібно так, щоб Ви хотіли зустрітися з нами ще і рекомендували нас своїм знайомим, друзям та близьким людям. Для цього ми використовуємо індивідуальний підхід до розробок туристичних подорожей і екскурсій, обов’язково враховуючи Ваші побажання.
ТА «Княжгород» - це команда досвідчених ліцензованих екскурсоводів та менеджерів з туризму.


Пропонуємо Вам послуги з організації:
poslugynew дитячого відпочинку
poslugynew екскурсій по Львову
poslugynew турів по Західній Україні, Карпатах, Закарпаттю
poslugynew комбінованих турів по Україні
poslugynew оригінальних тематичних екскурсій
poslugynew літнього та зимового відпочинку.
Розробляємо тури для груп та індивідуалів. Допоможемо з орендою транспорту, поселенням, надамо вичерпну інформацію про готелі, приватний сектор, ресторани у Львові та на території інших туристичних об’єктів України. Підберемо для Вас високопрофесійних екскурсоводів, які володіють українською, польською, німецькою, англійською, російською мовами. Ви отримаєте найнижчі ціни та високу якість обслуговування, звернувшись безпосередньо до професіоналів!

Ми раді співпрацювати з дитячими будинками, інтернатами, спеціалізованими школами та іншими закладами, що надають соціальну допомогу населенню.

Надаємо: безкоштовні ознайомчі екскурсії та пільгові ціни на туристичні подорожі для соціально незахищених категорій населення, пільгові ціни для студентів і пенсіонерів на організацію туристичних подорожей та екскурсій по Україні.

На світі є багато прекрасних місць, у яких би хотілося побувати, але якщо Бог поселив нас у раю , який називається Україна, то цей рай ми повинні знати.

Ми з радістю Вам у цьому допоможемо!!!
Звертайтеся за БЕЗКОШТОВНОЮ консультацією без вихідних
з 8.00-23.00 год.
за телефонами 097-38-57-051, 093-073-63-499, або пишіть нам на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та отримайте вичерпні відповіді на Ваші питання.
logoknyazhgorod З повагою,
Ваша ТА «Княжгород»!