pere

Чому Львів Український? (авто-пішохідна)


Чому Львів Український? (авто-пішохідна)
Львів заслужено називають культурною столицею України і П’ємонтом української відродження. А ще Львів – це місто героїв, це автентична українська культура і українські традиції. У Львові, як у всій Галичині, жителі ідентифікують себе з українською державою, люблять свою землю, яка дала їм життя і поважають ту націю, яка її облагородила - українців. Тут не соромно розмовляти українською, тут можна ходити з гордо піднятою головою і не опускатися до рабського стану «меншого брата» і «…разгаваривать на общепанятном, штоб бить прадвінутим...», а спілкуватися солов’їною та милозвучною мовою своїх батьків і дідів. Чому Галичина, і зокрема Львів, зберегли мову, традиції, дух українства, і які жертви принесли на вівтар української культури і незалежності наші земляки, ми розкажемо Вам під час екскурсії «Чому Львів Український?».
geroichnyi lev 2 Вас очікують історія героїчного минулого Львова впродовж ХІІІ – ХХ століть і сучасності, фортифікаційні споруди та пам’ятки, розповіді про історичні постаті, що посвятили своє життя культурному розвитку і політичному становленню України.
geroichnyi lev 1 Ви матимете можливість оглянути рештки оборонних споруд, дізнаєтесь про облоги та штурми Львова, героїчну оборону міста від чисельних ворогів.
Почуєте розповіді про Стрілецьке братство - своєрідну «школу лицарства» у середньовічному Львові, яка готувала міщан до оборони міста, героїв періоду ЗУНР, відродження української державності у 1945 році, героїчну армію ОУН-УПА і «шестидесятників». Побуваєте у Музеях визвольної боротьби і Тюрмі на Лонського, біля пам’ятника Степану Бандері, полі почесних поховань і Меморіалі Січових стрільців на Личаківському кладовищі.
Кількість у групі Українська мова Іноземні мови
до 5 осіб 450 гривень 500 гривень
6-10 осіб 500 гривень 550 гривень
11-20 осіб 650 гривень 700 гривень
21-40 осіб 950 гривень 1000 гривень
Тривалість екскурсії - 3,5 годин.
Щоб замовити індивідуальний тур, заповніть заявку та відправте нам на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Заявка ТУТ!
logoknyazhgorod З повагою,
Ваша ТА «Княжгород»!
Детальніше в цій категорії: « Незламний дух княжого міста