pere

Незламний дух княжого міста


Незламний дух княжого міста
Тепла атмосфера, добра, відкрита душа, вихованість люб'язність львів'ян і велич пам'яток старовинної архітектури закохують у себе з першого погляду все нових і нових гостей Львова. Львів'яни теж дуже люблять своє місто. Але для того, щоб ми зараз могли насолоджуватися цією красою, не одне покоління героїв віддало своє життя на розбудову і захист рідного краю. Про них наша екскурсія «Незламний дух княжого міста».
nezlamnyi dyh leva 1 Князі і королі, воєводи, полковники і прості солдати, будівничі, люди мистецтва і архітектори, представники духовенства і студенти, державні мужі і провідники народних повстань, мислителі і літератори.
nezlamnyi dyh leva 2 Вони проживали у різні періоди історії Львова, але всі любили свою Вітчизну і свій народ та прагнули бачити його щасливим. Їх дуже багато, відомих і маловідомих, але без них не було б нас, не було б такого Львова, який ми всі зараз любимо і захоплюємося.

Пішохідна екскурсія проходить по центральній історичній частині міста, яка входить до світової спадщини ЮНЕСКО і охоплює періоди з початку його заснування і до сучасності.
Кількість у групі Українська мова Іноземні мови
до 5 осіб 250 гривень 300 гривень
6-10 осіб 300 гривень 400 гривень
11-20 осіб 400 гривень 500 гривень
21-40 осіб 500 гривень 600 гривень
Тривалість пішохідної екскурсії - 2,5 - 3 години.
Щоб замовити індивідуальний тур напишіть нам на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .
logoknyazhgorod З повагою,
Ваша ТА «Княжгород»!