pere

Львів австрійський (пішохідна)


Львів австрійський (пішохідна)
Екскурсія репрезентує Львів кінця 18 – початку 20 століть. Починаємо від театру опери і балету. Прогуляємося по проспекті Свободи, Маріїнській площі, побачимо найстаріший готель України – Жорж, дізнаєтемось історію винайдення гасової лампи. Оглянемо одну з найцікавіших архітектурних пам’яток Львова - палац графів Потоцьких, побудований у найкращих традиціях французької палацової архітектури…На вулиці Коперніка вшануємо память будителя Галичини Маркіяна Шашкевича і очільника греко-католицької церкви в період підпілля, в’язня сталінських концтаборів, патріарха Йосипа Сліпого. За бажанням туристів можна організувати екскурсію по унікальних музеях «Русалки Дністової», де зберігаються стародруки та видання однойменного альманаху, та «Тюрми на Лонського».
avstriisky potocki Ви побачите Львівський Органний зал, головні корпуси Національного університету «Львівська політехніка», Львівського національного університету ім. Івана Франка, (на початку 17 ст. він був побудований як Галицький сейм) та найстаріший парк Львова (1570 років), зараз парк ім. Івана Франка.
sobor yra Далі на нас очікує велична споруда комплексу Собору Святого Юра, де знаходяться усипальниці князя Ярослава Осмомисла та митрополитів Галичини і детальний огляд інтер’єру. Побуваєте у Будинку вчених, (колишнє Шляхетське казино), який у фільмі «Три мушкетери» перевтілився в палац кардинала де Ришельє.
І це ще не всі пам’ятки, які ми відвідаємо під час екскурсії. Історії про відомих вчених і винаходи світового рівня, українських патріотів і політиків, банкірів, закоханих вельмож і невгамовних гравців з фантастичними виграшами не залишать Вас байдужими протягом тригодинної подорожі у минуле.
Кількість у групі Українська мова Іноземні мови
до 5 осіб 250 гривень 300 гривень
6-10 осіб 300 гривень 400 гривень
11-20 осіб 400 гривень 500 гривень
21-40 осіб 500 гривень 600 гривень
Тривалість екскурсії - 3 години.
Щоб замовити індивідуальний тур напишіть нам на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .
logoknyazhgorod З повагою,
Ваша ТА «Княжгород»!