pere

Харчування

chastyna1 Вдалу мандрівку не можливо уявити собі без знайомства з кухнею регіонів, які ми відвідуємо. Щоб допомогти Вам зорієнтуватися у великій кількості закладів харчування, пропонуємо Вам короткі описи їхньої специфіки. chastuna2
Ресторани та кав’ярні Львова:
kryivka Розповідати багато про ресторани-музеї мережі «Локаль» довго не будемо, адже вони вже стали візитівкою міста Львова. Обмежимося лише короткою характеристикою цих ресторанів та страв, які Ви зможете там скуштувати. У ресторані «Під золотою розою» Вам запропонують страви єврейської кухні без цін і Ви зможете відчути весь азарт торгів за їхню вартість.
У ресторанах «Дім легенд»«Криївка», «Гасова лямпа», «Лівий берег» Ви зможете на власні очі побачити історію Галичини та скуштувати різноманітні страви галицької кухні. Про специфіку ресторанів «Мазох кафе» та «Масонська ложа» говорять їхні назви. 
virmenska Страви вірменської кухні Ви зможете скуштувати
у ресторанах «Кілікія», «Монс Піус».
 
vodka Щира українська та європейська кухня чекають
на Вас у ресторанах «Манускрипт», «Каравелла», «Хорс».
 
kumpel Супер оригінальні ресторани «Кумпель», «Музей сала»,
«Пивний дім Роберта Домса» потрібно обов’язково відвідати тим, хто любить добре поїсти, цінує живе пиво, український самогон та сало.
 
romantychnyi Щоб відчути всю унікальність Львова та створити незабутній вечір для своєї коханої половинки завітайте у романтичні кав’ярні та цукерні міста, які Ви можете зустріти на кожному кроці. Серед них «Дзига», «Синя пляшка», «Мапа», «На бамбетлі», «Майстерня шоколаду», «Цукерня», «Кав’ярня на Вірменській» і багато інших. Якщо Ви хочете зануритися у середньовіччя і насодитися смаком справжньої львівської чоколяди та фреш кави, то рекомендуємо Вам обов’язково завітати у кав’ярню «Золотий дукат».
guculska Побувавши у Карпатському регіоні обов’язково потрібно скуштувати банош, куліш, бограч, бринзу, будз, вурду і запити це все палєнкою чи домашнім вином. Ми порекомендуємо Вам ресторани, де їх готують найсмачніше.

Щоб отримати більше інформації звертайтеся без вихідних з 8.00-23.00 год. за телефонами 097-38-57-051, 093-073-63-499 або пишіть нам на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

logoknyazhgorod З повагою,
Ваша ТА «Княжгород»!
Детальніше в цій категорії: « Пасажирські перевезення Тури »