pere

Львів під сяйвом місяця


Львів під сяйвом місяця
Наше старовинне місто постане перед Вами у зовсім новому образі підчас екскурсії у вечірній час. Під сяйвом місяця і зір, в тумані присмерку, старовинні собори і кам’яниці виглядають як декорації чарівної казки. А різнокольорові вогні, що підсвічують будівлі, змінюючи колористику, роблять вузькі вулички і переходи особливо таємничими. Раптом здається, що з темної брами до нас вийде князь Лев з своєю чарівною княгинею Констанцією, а король Данило готовий пришпорити коня і злетіти у вічність.
lev pid misiacem 1 Біля найстарішого готелю України «Жорж» зустрінемо замріяного і закоханого Оноре де Бальзака. У ресторані того ж таки готелю за філіжанкою кави зустрінемо композитора Станіслава Людкевича і арабського шейха. Біля Домініканського собору віддамо шану гордій княжні Єлизаветі (Гальшці) Острозькій, фундаторці Острозької академії.
 
lev pid misiacem 2 Побачимо, як пашить полум’ям дракон з «Дому легенд» і привітаємося з Володею Івасюком, Леопольдом фон Захером Мазохом, солдатом Швейком і Никифором Єпіфанієм Дровняком, генями, які прославили наше місто.
 
Під різнокольоровим вогнями ночі Львів молодшає, вони прикривають не заштукатурені стіни, обвалені карнизи будинків, іржаві дахи і місто, розквітає, скидає декілька сотень літ і свіжішає, як зріла жінка, чия краса з роками не в’яне, а вдосконалюється. Вулиці міста порожніють і ніщо не заважає нашому побаченню з величним і прекрасним Львовом.
Кількість у групі Українська мова Іноземні мови
до 5 осіб 250 гривень 300 гривень
6-10 осіб 300 гривень 400 гривень
11-20 осіб 400 гривень 500 гривень
21-40 осіб 500 гривень 600 гривень
Тривалість екскурсії - 2,5 - 3 години.
Щоб замовити індивідуальний тур напишіть нам на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .
logoknyazhgorod З повагою,
Ваша ТА «Княжгород»!