pere

Вільні каменярі Львова


Вільні каменярі Львова
Так хто ж такі, ці масони? Звідки вони взялися, чим займаються і чого прагнуть? Чому, незважаючи на найфантастичніші звинувачення на їхню адресу, до них належали багато достойних і видатних людей, не тільки в інших країнах, але і в Україні?
vilni kamenari leva  2 Насправді, в сьогоднішньому світі важко знайти країну, де не було б людей, які називають себе «вільними каменярами». В Європі чи в Америці, в Азії чи Африці - скрізь Ви зможете відшукати будівлі з циркулем і косинцем на фронтоні.
vilni kamenari leva Це масонські храми, де при світлі свічок ось вже майже 300 років йде непомітна робота. Будинки з такими символами можна знайти і в нашому місті.

Чому саме Львів був і є одним з найбільших центрів масонства в Україні, коли у Львові з’явились масони та який слід залишили в історії? Що означає масонська символіка на львівських будинках? Чим займаються сьогодні «вільні мулярі» Львова?

Про це Ви дізнаєтесь підчас нашої екскурсії. Запрошуємо!
Кількість у групі Українська мова Іноземні мови
до 5 осіб 250 гривень 300 гривень
6-10 осіб 300 гривень 400 гривень
11-20 осіб 400 гривень 500 гривень
21-40 осіб 500 гривень 600 гривень
Тривалість екскурсії - 2,5 - 3 години.
Щоб замовити індивідуальний тур напишіть нам на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .
logoknyazhgorod З повагою,
Ваша ТА «Княжгород»!