pere

Тілько ві Львові


Тілько ві Львові
Напевно, саме заснування нашого міста вже прирекло його на те, що воно мало відіграти важливу роль у розвитку історії людства. Заснований на семи горбах, як найбільш відомі міста світу – вічний Рим, Єрусалим та Київ, побудований на головному європейському вододілі, Львів став центром світової культури, де споконвіків оселялися талановиті, непересічні, багаті люди. Саме розвиток міста, як багатонаціональний духовний центр, дав плоди у вигляді наукових відкриттів світового рівня та перших досягнень прогресу на території України. Відкриття або події, що відбулися у нашому місті, не завжди були серйозними. Деколи вони були просто кумедними, деколи повчальними, а деколи романтичними і сумними. Про все, що було у Львові вперше, Ви дізнаєтесь на екскурсії «Тілько у Львові».
gasova lampa Від перших: аптеки-лічниці (1272 р.), друкарні (1440 р.) винайдення гасу і гасової лямпи і до створення вакцини проти дифтерії і доведення «теорії математичного функціонального аналізу», яка дала змогу сконструювати калькулятор.
 
tilko vi lvovi Але це ще не все, львів’яни прославилися ще й такими винаходами, як перший громадський туалет, перший унітаз з утепленим сидінням, першою громадською газетою, писаною просто на стіні будинку всіма, хто вважав за потрібне.
 
Крилаті вислови «водити козу» та «не п'єм ми, а лікуємося» теж народилися у Львові. Багато цікавих історій очікують Вас, наша подорож у минуле буде не тільки повчальною, але й веселою, запрошуємо.
Кількість у групі Українська мова Іноземні мови
до 5 осіб 250 гривень 300 гривень
6-10 осіб 300 гривень 400 гривень
11-20 осіб 400 гривень 500 гривень
21-40 осіб 500 гривень 600 гривень
Тривалість екскурсії - 2,5 - 3 години.
Щоб замовити індивідуальний тур напишіть нам на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .
logoknyazhgorod З повагою,
Ваша ТА «Княжгород»!