pere

Місто з ароматом кави


Місто з ароматом кави
Кожного дня наше місто прокидається від шуму перших трамваїв, автобусів, мітел по стародавній бруківці, мирних перемовин і вітань ранніх перехожих. І від аромату кави, який пахучим димком стелиться його вулицями. У львів’ян навіть робота починається з філіжанки кави. Цей стародавній напій знає найпотаємніші секрети нашого міста, і ми хочемо розповісти їх Вам під час екскурсії «Місто з ароматом кави».
kava lev 1 Львів’яни можуть з чистим сумлінням називати себе найпершими «кавоманами» в Україні, адже саме наш земляк, Юрій Кульчицький, приніс це замилування в Східну Європу ще у 17 ст.
 
kava lev 2 Саме у Львові є прекрасний привид, який появляється після доброї філіжанки кави, і саме у Львові кава колись допомогла молодому купцеві підкорити серце прекрасної панянки…
 
Але всі ці напівфантастичні історії, і ще набагато більше, Ви дізнаєтесь під час нашої прогулянки. Разом ми відвідаємо найцікавіші кав’ярні Львова, дізнаємось, де готують найкращу каву «по-львівськи», а де каву зі справжнім золотом!!! А ще Ви зможете відчути «солодкий поцілунок» кавового привида, і переконаєтесь у тому, що саме Львів - Кавова столиця України.
Кількість у групі Українська мова Іноземні мови
до 5 осіб 250 гривень 300 гривень
6-10 осіб 300 гривень 400 гривень
11-20 осіб 400 гривень 500 гривень
21-40 осіб 500 гривень 600 гривень
Тривалість екскурсії - 2,5 - 3 години.
Щоб замовити індивідуальний тур напишіть нам на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .
logoknyazhgorod З повагою,
Ваша ТА «Княжгород»!