pere

Таємниці підземного Львова


Таємниці підземного Львова
Гуляючи по старовинних вуличках нашого міста і захоплюючись його прекрасною архітектурою, мало хто підозрює, що існує ще й інший Львів, скритий від денного світла. Адже всі будівлі-кам’яниці мають свої підвали, зв’язані лабіринтами потайних ходів. Ми запрошуємо Вас на екскурсію по пам’ятках підземного Львова, доступних для огляду туристів. Під час нашої подорожі у минуле, ми побуваємо у підземеллях соборів, тематичних ресторанів і виставкових залів. Ви почуєте історії про монахів-відступників, перших аптекарів та лікарів Львова, побачите лабораторію алхіміка і зможете прочитати рецепт вічної молодості.
sergofah Під час маршруту ми оглянемо підземелля колишнього костелу Петра і Павла ордену єзуїтів, рештки княжих мурів (ХІV ст.), фрески (1741-1742 р.), різьблений алебастровий саркофаг (ХVІІІ ст.), підземелля Бернардинського монастиря.
cherepok Побуваємо в підземеллях Домініканського монастиря з кімнатою катувань, копією чудотворної ікони, сценою перевірки на відьомство. Є припущення, що колись це був перший ярус княжого палацу Лева Даниловича. 
salo Відвідаємо багато цікавих тематичних ресторанчиків і кав’ярень. А наприкінці екскурсії, звичайно, якщо захочете, зможете продегустувати 15 сортів сала, 4 сорти живого пива і само собою, самогоночку. А для солодкоїжок-екстремалів пропонуємо такі смаколики, як сало в шоколаді та морозиво з салом. 
Кількість у групі Українська мова Іноземні мови
до 5 осіб 250 гривень 300 гривень
6-10 осіб 300 гривень 400 гривень
11-20 осіб 400 гривень 500 гривень
21-40 осіб 500 гривень 600 гривень
Тривалість екскурсії - 2,5 - 3 години.
Щоб замовити індивідуальний турнапишіть нам на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .
logoknyazhgorod З повагою,
Ваша ТА «Княжгород»!