pere

Історії кохання древнього міста


Історії кохання древнього міста
Кожен, хто потрапляє в наше місто, відразу відчуває атмосферу добра і любові. Це не просто так, адже наше місто постало з кохання… Ми запрошуємо Вас на екскурсію, підчас якої Ви побачите найромантичніші місця Львова та поринете у історії кохання, як вельможних, так і простих його мешканців.
balzack Побачите готель, у якому Оноре де Бальзак написав найніжніші листи до своєї коханої Евеліни Ганської; театр, що його граф з розбитим серцем подарував місту; почуєте історію про львівських Ромео і Джульєтту.
 
romantychnyi lev amur Познайомитеся з королем, якому вдалося зробити як мінімум дві неймовірні речі – одружитися з коханою жінкою і врятувати Європу від турків. Пройдетесь вуличками, по яких колись ходив сам Джакомо Казанова…
Цим історіям немає кінця… Закінчиться наша подорож у затишному кафе, де Ви зустрінетесь з закоханим привидом, де Вам запропонують більше ніж 30 видів смачної чоколяди, кавових напоїв, десертів, і звичайно, сирник та струдель!

Наприкінці нашої романтичної екскурсії у Вас буде нагода освідчитися в коханні своїй другій половинці на оглядовому майданчику Ратуші (вхідні квитки: 10, 5 грн. з особи), звідки відкривається неповторна панорама середньовічних вуличок, а потрібні слова Вам підкаже дзвін серця нашого міста – головного годинника Львова…
Кількість у групі Українська мова Іноземні мови
до 5 осіб 250 гривень 300 гривень
6-10 осіб 300 гривень 400 гривень
11-20 осіб 400 гривень 500 гривень
21-40 осіб 500 гривень 600 гривень
Тривалість екскурсії - 3 години.
Щоб замовити індивідуальний тур напишіть нам на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .
logoknyazhgorod З повагою,
Ваша ТА «Княжгород»!