pere

Екскурсії по Львову


Оберіть екскурсію і Ви обов'язково закохаєтесь у місто Львів:
chastyna1 Перлини Львова chastuna2
perlyny leva
Гостей нашого міста з першого погляду захоплюють прекрасні пам’ятки архітектури. Львів, як новітній Вавілон, об’єднав культуру, традиції і вірування більше ніж 110 національностей, створивши свою унікальну, несхожу на інші, історію.
 Дізнайтесь про екскурсію більше...
chastyna1 Княжий Львів chastuna2
kniazhyi lev
Кожне місто має свою історію. Історія Львова починається з початку 13 століття. Це період, коли на троні Галицько-Волинської держави сиділи королі–князі з роду Рюриковичів.
 Дізнайтесь про екскурсію більше...
chastyna1 Львів австрійський (пішохідна) chastuna2
avstriiskyi
Екскурсія репрезентує Львів кінця 18 – початку 20 століть. Починаємо від театру опери і балету. Прогуляємося по проспекті Свободи, Маріїнській площі, побачимо найстаріший готель України – Жорж, дізнаєтемось історію винайдення гасової лампи.
 Дізнайтесь про екскурсію більше...
chastyna1 Львів австрійський (авто-пішохідна) chastuna2
avstriiskyi avto
Екскурсія проходить по Львову кінця 18 – початку 20 століть. Складається з пішохідної та автомобільної і дає змогу побачити найцікавіші пам’ятки, побудовані в період, коли наші землі входили до складу Австро-угорської імперії.
 Дізнайтесь про екскурсію більше...
chastyna1 Чому Львів Український? (авто-пішохідна) chastuna2
geroichnyi lev
Львів заслужено називають культурною столицею України і П’ємонтом української відродження. А ще Львів – це місто героїв, це автентична українська культура і українські традиції. У Львові, як у всій Галичині, жителі ідентифікують себе з українською державою, люблять свою землю, яка дала їм життя і поважають ту націю, яка її облагородила - українців.
 Дізнайтесь про екскурсію більше...
chastyna1 Личаківський пантеон chastuna2
lychakiv
Пропонуємо Вам екскурсію по одному з найстаровинніших ландшафтних пантеонів Європи - Личаківському. Серед осіб, які знайшли вічний спочинок на цвинтарі, наша пам'ять зберегла найвідоміших українців, таких як геній пера і громадський діяч Іван Франко.
 Дізнайтесь про екскурсію більше...
chastyna1 Львів – новітній Вавілон chastuna2
lev vavilon
Заснований на перетині торгових шляхів сходу і заходу, півдня і півночі, на головному європейському вододілі, Львів був приречений стати одним із визначних центрів світової торгівлі, а значить хранителем різноманітних культур, вірувань і звичаїв.
 Дізнайтесь про екскурсію більше...
chastyna1 Історії кохання древнього міста chastuna2
jan sobieski
Кожен, хто потрапляє в наше місто, відразу відчуває атмосферу добра і любові. Це не просто так, адже наше місто постало з кохання…
 Дізнайтесь про екскурсію більше...
chastyna1 Таємниці підземного Львова chastuna2
pidzemellia
Гуляючи по старовинних вуличках нашого міста і захоплюючись його прекрасною архітектурою, мало хто підозрює, що існує ще й інший Львів, скритий від денного світла. Адже всі будівлі-кам’яниці мають свої підвали, зв’язані лабіринтами потайних ходів.
 Дізнайтесь про екскурсію більше...
chastyna1 Тілько ві Львові chastuna2
tilko vi lvovi 1
Напевно, саме заснування нашого міста вже прирекло його на те, що воно мало відіграти важливу роль у розвитку історії людства. Заснований на семи горбах, як найбільш відомі міста світу – вічний Рим, Єрусалим та Київ, побудований на головному європейському вододілі, Львів став центром світової культури, де споконвіків оселялися талановиті, непересічні, багаті люди.
 Дізнайтесь про екскурсію більше...
chastyna1 Легенди Львова, містика і привиди chastuna2
pryvydy
Вже саме місце заснування Львова можна вважати містичним. Це сім горбів, які короною оточують русло річки Полтви. Саме на берегах цієї річки на початку 13 століття князь Данило Галицький засновує місто-форпост і дарує його своєму синові Левові як весільний подарунок.
 Дізнайтесь про екскурсію більше...
chastyna1 Місто з ароматом кави chastuna2
kava lev
Кожного дня наше місто прокидається від шуму перших трамваїв, автобусів, мітел по стародавній бруківці, мирних перемовин і вітань ранніх перехожих. І від аромату кави, який пахучим димком стелиться його вулицями.
 Дізнайтесь про екскурсію більше...
chastyna1 Незламний дух княжого міста chastuna2
nezlamnyi dyh leva
Тепла атмосфера, добра, відкрита душа, вихованість люб'язність львів'ян і велич пам'яток старовинної архітектури закохують у себе з першого погляду все нових і нових гостей Львова. Львів'яни теж дуже люблять своє місто.
 Дізнайтесь про екскурсію більше...
chastyna1 Львів під сяйвом місяця chastuna2
lev pid misiacem
Наше старовинне місто постане перед Вами у зовсім новому образі підчас екскурсії у вечірній час. Під сяйвом місяця і зір, в тумані присмерку, старовинні собори і кам’яниці виглядають як декорації чарівної казки.
 Дізнайтесь про екскурсію більше...
chastyna1 Вільні каменярі Львова chastuna2
vilni kamenari leva 1
Так хто ж такі, ці масони? Звідки вони взялися, чим займаються і чого прагнуть? Чому, незважаючи на найфантастичніші звинувачення на їхню адресу, до них належали багато достойних і видатних людей, не тільки в інших країнах, але і в Україні?
 Дізнайтесь про екскурсію більше...
logoknyazhgorod З повагою,
Ваша ТА «Княжгород»!