pere

Личаківський пантеон


Личаківський пантеон
Пропонуємо Вам екскурсію по одному з найстаровинніших ландшафтних пантеонів Європи - Личаківському. Серед осіб, які знайшли вічний спочинок на цвинтарі, наша пам'ять зберегла найвідоміших українців, таких як геній пера і громадський діяч Іван Франко. Будитель національного відродження Галичини Маркіян Шашкевич, легендарна примадонна європейських оперних театрів Соломія Крушельницька, легендарні українські композитори з Галичини Станіслав Людкевич та А. Кос-Анатольський, композитор Володмир Івасюк, історик Іван Крипякевич, художник Олекса Новаківський та інші.
lychakiv 1 На Личакові поховано багато відомих діячів політики, науки і культури інших народностей, які проживали у Львові. Це письменниця Марія Конопніцка, художник Артур Гроттгер, теоретик функціонального аналізу Стефан Банах, майстер спорту, п’ятиразовий чемпіон Олімпійських ігор легкоатлет Віктор Чукарін та ін.
 
lychakiv 2 Над створенням шедеврів сакрального мистецтва для Личакова працювали відомі українські, польські, австрійські, французькі, німецькі майстри різьби по каменю. Сьогодні ми маємо змогу вдивлятися у образи, створені у різні часи такими видатними майстрами як Гартман Вітвер, брати Шімзери, Паріс Філіппі, Павло Евтельє, Юліан Марковський, Г. Кузневич, С. Левандовський, Є. Дзиндра, Е. Мисько, Л. Біганич, Теодозія Бриж.

Личаківський цвинтар – це музей скульптур під відкритим небом. Тут, поміж шелесту старезних лип і каштанів, кленів і тополь, поміж різноголосся співів птахів, стрибаючих білок і зайців, Ви не відчуєте смутку. Особливо у сонячну погоду, при тихому вітрі, коли вслухаєтесь в цей тихий шелест, то почуєте мелодію століть і Вами опанує душевний спокій та рівновага.
Кількість у групі Українська мова Іноземні мови
до 5 осіб 250 гривень 300 гривень
6-10 осіб 300 гривень 400 гривень
11-20 осіб 400 гривень 500 гривень
21-40 осіб 500 гривень 600 гривень
Тривалість екскурсії - 2,5 - 3 години.
Щоб замовити індивідуальний тур напишіть нам на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .
logoknyazhgorod З повагою,
Ваша ТА «Княжгород»!