pere

Легенди Львова, містика і привиди


Легенди Львова, містика і привиди
Вже саме місце заснування Львова можна вважати містичним. Це сім горбів, які короною оточують русло річки Полтви. Саме на берегах цієї річки на початку 13 століття князь Данило Галицький засновує місто-форпост і дарує його своєму синові Левові як весільний подарунок. Найбільш відомі міста світу, серед них Єрусалим, вічний Рим, Київ, Москва, теж засновані на семи горбах. Вони відіграли і відіграють вирішальну роль у розвитку цивілізації. Незважаючи на бурхливі історичні перипетії, Львів уцілів, і зберіг свою українську європейську автентичність. Багато подій, наукових винаходів, які мають вирішальне значення в світовій і українській історії, пов’язані з нашим містом. Звичайно, що в такій благодатній атмосфері виникає безліч розповідей і фантастичних переказів. З містичними легендами, «місцями сили» і привидами Львова, Ви познайомитесь на екскурсії «Легенди Львова, містика і привиди».
pryvydy 1 Ми розкажемо Вам про скарби Княжої гори, привидів білого лицаря та чорного чоловіка в капелюсі, шабаш відьом на Лисій горі, Чортові скали.
 
pryvydy 2 Побуваєте на прийомі у середньовічного алхіміка. Дізнаєтесь, яке відношення до міста має всім відомий граф Дракула, почуєте розповідь про українську «Залізну Маску» і закоханого привида та бал нечистого на Ринку...
 
Багато легенд приберіг для Вас Львів!
Кажуть, що привидів може бачити той, хто цього дуже захоче, ми покажемо Вам місця, де «водяться» привиди, і може, саме Ви з ними познайомитесь…
Кількість у групі Українська мова Іноземні мови
до 5 осіб 250 гривень 300 гривень
6-10 осіб 300 гривень 400 гривень
11-20 осіб 400 гривень 500 гривень
21-40 осіб 500 гривень 600 гривень
Тривалість екскурсії - 2,5 - 3 години.
Щоб замовити індивідуальний тур напишіть нам на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .
logoknyazhgorod З повагою,
Ваша ТА «Княжгород»!